do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu 2018-2019 Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 04:36

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z Drammen przy odśnieżaniu dróg, ulic i parkingów na sezon 2018-2019.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – do odśnieżania
Lokalizacja: Drammen, Norwegia
Pensja: do ustalenia
Termin: praca od grudnia do końca marca 2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy odśnieżaniu ręcznym oraz maszynowym z użyciem np. odśnieżarek spalinowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odśnieżanie chodników, ulic, skwerów, parkingów, czasem dachów

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii od zaraz
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży dobrej jakościowo i ciepłej
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę od grudnia 2018 do końca marca 2019
  • legalną umowę o pracę
  • dobre zarobki
  • w przypadku braku pracy będzie wypłacane z ubezpieczenia przestojowe

Aplikacja:
Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2016, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2017/2018.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem “Rekrutacja uzupełniająca – Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu, Drammen”
źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-przy-odsniezaniu-2016-2017-bez-znajomosci-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 682583e430add265

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu 2018-2019 Drammen”

  1. Marek Krawczyk na 4 grudnia 2016 @ 17:56

    Witam, jestem chętny do pracy razem z kolegą.
    Gdzie można podesłać jakieś CV?

    Marek – 537770835
    Rafał – 609669507

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy na zimę jest nas czterech proszę o kontakt

  3. Witam byl bym zainteresowany oferta 603-927-503

  4. Witam mieszkam w Dramen
    Tel. 723863104