158 NOK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2020 18:03

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie 2020 we Fredrikstad aktualne od zaraz na magazynie firmy logistycznej.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz paczek.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na magazynie firmy logistycznej, która polega na sortowaniu przesyłek kurierskich;
  • praca przy taśmociągu;
  • pracownik będzie sortował paczki, zabezpieczał uszkodzone przesyłki oraz rozładowywał i załadowywał samochody, a także dbał o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • umiejętność szybkiego reagowania;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • możliwość wzięcia nadgodzin;
  • norweską umowę o pracę od zaraz;
  • pierwszą umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz rekrutacyjny:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem stanowiska: „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 8245e72276a2b6e3

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa oferta lecz nie mogę znaleźć strony na której mogę się z państwem kontaktowa proszę o odp.

  2. Przemysław na 26 kwietnia 2020 @ 15:03

    Witam , także jestem zainteresowany.

  3. Patryk331 na 25 maja 2020 @ 09:04

    Jesyem zaintetesowanu 508108389