167 NOK/h brutto

Dla par oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz wykładanie towaru sklep Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:03

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru. Propozycja pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie polegała na porządkowaniu półek, usuwaniu towarów przeterminowanych, przygotowywaniu promocji oraz zmianach ekspozycji
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie nowych towarów oraz rozładunek i załadunek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • uczciwość
  • status osoby niekaranej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • zapewnione na miejscu płatne miejsce do zamieszkania
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “nw/s07/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-oslo-2018/

ID ogłoszenia: 1355b40bfe850932

Linki sponsorowane

7 komentarzy na “Dla par oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz wykładanie towaru sklep Oslo”

  1. Witam,jestem zainteresowana pracowałam w sklepie w Polsce,mieszkam obecnie w Oslo

  2. Hello,
    I would like to submit my candidacy for work. At the moment I live in Oslo.

    Regards

    Renata

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt na mój adres email

  4. Agnieszka na 19 lipca 2018 @ 14:56

    Witam , ja i mój mąż jesteśmy zainteresowana pracą w sklepie.

  5. Dzień dobry wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem pracy od zaraz

  6. Witam jestem chętny. Obecnie przebywam na terenie Norwegii
    rysiekch5@gmail.com

  7. Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy…