od 198 NOK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 listopada 2022 20:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka przy sortowaniu paczek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: od 198 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej;
  • zadaniem będzie sortowanie przesyłek;
  • rozładowywanie oraz sortowanie paczek, kontrolowanie ich jakości oraz ewentualne zabezpieczanie przesyłek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2022 z podaniem stanowiska: „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-paczek-we-fredrikstad-2022/

ID ogłoszenia: 8646386507961ec7