do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii na budowie dla glazurnika-kafelkarza Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2015 20:35

Dam pracę w Norwegii dla budowlańców przy kładzeniu płytek. Zatrudnienie w Bergen przy remontach i wykończeniach w budownictwie jako glazurnik / kafelkarz. Oferta dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– układanie płytek glazury, terakoty na ścianach i podłogach
– wykonywanie wszystkich prac związanych z daną czynnością
– sprzątanie stanowiska po zakończonej pracy

Wymagania:
– od kandydatów wymagamy posiadania 8 letniego doświadczenia na danym stanowisku
– samodzielne wykonywanie zadań
– staranność, zaangażowanie, punktualność
– fachowe podejście do sprawy
– dla osób bez nałogów
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– norweskie warunki pracy
– najlepszym pracownikom zapewniamy stały kontrakt
– pomagamy przy kwestiach formalnych
– świadczenia socjalne
– na miejscu pomoc polskich rezydentów
– wspieramy podczas szukania miejsca zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– dodatki do urlopów
– możliwość powrotów do Polski w trakcie trwania umowy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania do aplikowania poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/kafelkarz-glazurnik-bergen,oferta,3903233

Źródło:

ID ogłoszenia: 289554c8c4301c01

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii na budowie dla glazurnika-kafelkarza Bergen”

  1. darek1973 na 11 maja 2015 @ 16:21

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com

  2. zbigniew banasik na 20 maja 2015 @ 15:01

    witam
    nazywan sie zbigniew banasik. mam 40-lat od 2002 r. posiadam niewielka fifm.bud.
    zajmuje sie glazura terakota, montazem wszelkiego rodzaju plyt.g-k od klejenia na tzw. placki , poprzez sufity , adaptacje poddaszy,poprzez scianki dzialowe tzw. krzywizny…
    specjalizuje sie rowniez w dociepleniach
    w norwegii pracowalem 3-m-ce jako glazurnik(budowa lazienki i sauny)
    zajmowalem sie rowniez montazem konstukcji drewnianych….
    licze na pozytywne rozpatrzenie checi mojej wspolpracy z gory dziekuje

    tel. kont.511522009