23000 NOK/m-c brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz naprawa palet bez języka Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:09

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Ålesund przy naprawie drewnianych palet. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla 2 kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Ålesund, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Pensja: 23 500 NOK za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprawdzanie stanu oraz naprawa drewnianych palet i skrzyń
  • czynności będą wykonywane za pomocą elektronarzędzi

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenia w pracach stolarskich
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Norwegii w trybie pilnym
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w stałych godzinach od 8 do 16
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony
  • darmowe miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie oraz pomoc medyczną dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte_pl@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/alesund-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 4665a22b6c3b086f

7 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz naprawa palet bez języka Ålesund”

  1. Witam

    Bardzo zainteresowała mnie owa oferta pracy w Norwegii. W tym roku w wakacje byłem na objazdówce z Itaki po Norwegii i zafascynowałem się tym krajem, nawet ułożyłem wieże z kamieni w okolicach drogi Trolli (żeby wrócić w to miejsce). Po dieselszwindel zamówienia spadły i pracuję tylko do 8 stycznia 2018 kiedy kończy mi się umowa. Chcę się stąd wyrwać bo po 5 latach pracy tutaj mój język niemiecki stoi w miejscu a pracę traci się z dnia na dzień. Więc to nie ma sensu. Po za tym całe życie uczyłem się języka angielskiego. Pracowałem w niemczech głównie fizycznie i jako kierowca wózka widłowego (obsługa większości wózków widłowych! wózki boczne, przednie do komisjonowania itp.). Na wózek widłowy mam też papiery polskie z certyfikatem angielskim. Posiadam papiery europejskie o niekaralności. Posiadam samochód. Za zapewnienie pracy w Norwegii chętnie się zrewanżuje. Posiadam samochód. Jestem gotów do pracy na już! Pzdr. Wysłałem cv ale niewiem czy dotarł z powodu błędnego adres email! Moj. email: 7donat@wp.pl, tel. 500327577 proszę o info.

  2. Witam jestem zainteresowana teresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt jeśli ogłoszenie jest jeszcze aktualne pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowany ofertom pracy jako monter palet
    obecnie od września 2016 r pracuje jako monter palet

  4. witam jestem zainteresowany ofertom pracy jako monter palet
    obecnie od września 2016 r pracuje jako monter palet tel.+48726289799

  5. Witam jestem zainteresowany pracą monter palet +48 880313233

  6. Slawomir Najda na 21 stycznia 2018 @ 23:35

    Jestempel zainteresowany tą pracą. Obecnie przebywam w norwegii

  7. Witam czy istnieje mozliwosc pracy w sobote i niedziele jako dorywcza