od 160 NOK na godz.

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2022 14:51

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo dla pracowników fizycznych przy sortowaniu owoców. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 160 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą wykonywane przy taśmie;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem oraz pakowaniem owoców i warzyw;
  • proste, ale powtarzalne zadania.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy w godzinach wieczornych oraz nocnych;
  • dostępność o zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na pół roku;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 6 miesięcy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewem na konto.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-oslo/

ID ogłoszenia: 9696289436e72a96