168 NOK/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii odśnieżanie ulic bez języka Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2016 00:42

Poszukiwani pracownicy fizyczni do pracy w Norwegii przy odśnieżaniu dróg, ulic, chodników na terenie Asker. Oferta aktualna od zaraz dla bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zatrudnienie tymczasowe do końca marca.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Asker
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik ma za zadanie odśnieżyć ulice, chodniki, parkingi za pomocą odśnieżarek bądź łopat.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia danej pracy
– możliwość szybkiego wyjazdu do Asker
– umiejętność współpracowania z grupą
– należy znać języka angielski na poziomie komunikatywnym
– w razie potrzeby możliwość pracowania po godzinach
– elastyczność godzinowa
– zaradność, szybkość, energiczność

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskich koordynatorów
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– zatrudnienie sezonowe do końca marca
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– zapewniamy “przestojowe” w razie braku zleceń

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: marek.piasecki78gmail.com z tematem: Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu 2016 – rekrutacja uzupełniająca, Asker.

Źródło:

ID ogłoszenia: 48456997f961a121

3 komentarze na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii odśnieżanie ulic bez języka Asker”

  1. Witam. Jestem zainteresowany pracą, mogę podjąć od zaraz, gdyż przebywam na terenie Norwegii, okolice Billingstad. Jestem, sumienny, pracowity, uczciwy. Na życzenie prześlę CV. Pozdrawiam Sebastian

  2. Jestem zainteresowany pracą dla dwóch osób tel 517624818