162 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji bez języka Drammen 2016

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 23:14

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Drammen) na rok 2016 przy melioracji zbiorników wodnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: 162 NOK/h brutto
Start: 0d marca/kwietnia 2016

Zadania:
– należy dokładnie udrożnić oraz oczyścić rowy melioracyjne
– praca wymaga podjęcia dużego wysiłku fizycznego
– koszenie traw
– odmulanie
– oczyszczanie dna kanałów

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy fizycznej
– szybkie dostosowanie się do trudnych warunków
– posiadanie nieprzemakalnej odzieży (praca odbywa się często w wodzie)
– doświadczenie będzie atutem
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– angielski na dobrym poziomie jest pożądany

Oferujemy:
– w ciągu dnia przepracowanie do 8 godzin
– zadania wykonywane są tylko w temperaturze dodatniej
– w razie przymrozków wypłacane jest przestojowe
– zapewniamy narzędzia do pracy
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– miejsce do spania w cenie około 2500 NOK

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: marek.piasecki78@gmail.com z tematem: Norwegia praca fizyczna przy melioracji 2016, Drammen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-norwegia-przy-melioracji-oczyszczaniu-rowow-2016-drammen/

ID ogłoszenia: 7475668a03adfe6c

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji bez języka Drammen 2016”

  1. jestem zainteresowany pracą przy melioracji mam 47L jestem na emeryturze Krzysztof nr.tel 512331767

  2. krzysztof kurzeja na 17 grudnia 2015 @ 14:58

    chętnie podejmę się pracy przy melioracji pracowałem 28lat ciężko na kopalni teraz mam dużo wolnego czasu i chętnie go spożytkuje na pracy jakiejkolwiek gdyż żadnej się nie boję byle mi zapłacono uczciwie pozdrawiam Krzysztof.

  3. Witam chętnie podejmiemy z kolegą pracę mamy po 23lata bez nałogów gotowi do pracy od zaraz

  4. witam jestem zinteresowany panstwa ofertom od zaraz jestem gotowy do wyjazdu prosze o kontakt pozdrawiam dominik nu 789257883

  5. Witam jestem gotowy do podjęcia tej pracy pracował em w Niemczech przy melioracji +48794218869

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam doświadczenie w melioracji (pracuję cały czas ) gotowy do wyjazdu