do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii w melioracji Drammen bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:23

Od zaraz zatrudnimy 2 pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy melioracji na terenie Drammen. Jest to oferta tymczasowa bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– pracownik podejmuję pracę fizyczną przy oczyszczaniu rowów melioracyjnych
– zadania polegają między innymi na: koszeniu trawy, odmulaniu dna czy wycinaniu krzaków

Wymagania:
– szybkie dostosowanie się do trudnych warunków pracy
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem zwłaszcza z kręgosłupem
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
– porozumiewanie się w języku angielskim jest mile widziane
– posiadanie doświadczenia będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– zapewniamy strój roboczy
– wprowadzenie w sposób oczyszczania rowów
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– zakwaterowanie płatne miesięcznie 2500 NOK
– wpieramy podczas wypełniania dokumentów administracyjno-prawnych
– zapewniamy niezbędne narzędzia
– po przepracowanym tygodniu możliwość ubiegania się o zaliczkę
– wypłacanie przestojowego w razie niekorzystnych warunków pogodowych
– oferujemy dziennie po 7-8 godzin pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: marek.piasecki78@gmail.com z tematem: praca fizyczna przy melioracji, Drammen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-przy-melioracji-od-zaraz-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 383559c448b46e09

10 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii w melioracji Drammen bez języka od zaraz”

  1. marek piasecki78@gmail.com na 9 lipca 2015 @ 23:23

    Witam! Jestem zainteresowany Pana ofertą pracy… Mój nr kontaktowy 503925902. Praca izyczna przy melioracji Drammen

    • marek piasecki78@gmail.com na 9 lipca 2015 @ 23:35

      Witam! Jestem zainteresowany Pana ofertą pracy… Mój nr kontaktowy 503925902. Praca fizyczna przy melioracji Drammen

  2. Witam
    Jestem wraz ze swoim synem, jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Praca fizyczna przy meliorecji Drammen

  3. Witam, jestem zainteresowany Pańską ofertą. Aktualnie jestem w Sandefjord. Proszę o kontakt : 48 661 945 410

  4. Witam jestem zainteresowany Pana ofertom pracy melioracją lub odśnieżaniem Ja i kolega z własnym środkiem transportu Mój TEL:502572241

  5. witam moglbym z kolega wyjechac od zaraz lub sam prosze o kontakt tel 721205087 posiadam wlasne auto ktorym moglbym przyjechac i dojezdzac do pracy

  6. Witam jestem zsinteresowany to oto pracą lubie prace w terenie nie wazne od pogody mi nie przeszkadza moj numer tel 511623001

  7. Witam wraz z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta pracy i gotowi do wyjazdu w zasadzie od zaraz własnym samochodem prosze o kontakt pod nr 518 833 069
    posiadamy bogate doswiadczenie w pracy fizyczne za granica

  8. Jestem zainteresowany panstwa oferta,mozliwosc wyjazdu od zaraz.prosze o kontakt pod nr501733203

  9. witam jestem zainteresowany påna ofertami