do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 21:49

Pilnie szukamy pracowników fizycznych przy przeprowadzkach na terenie Tønsberg. Praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– ostrożne pakowanie przedmiotów
– demontowanie większych mebli
– przenoszenie rzeczy do samochodu
– transport towaru
– wnoszenie załadunku do nowego mieszkania
– składanie mebli

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
– dokładność, zaangażowanie, punktualność, zaradność
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– zdolność do pracy w grupie
– przyjazne nastawienie
– możliwość szybkiego wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– zapewniamy niezbędne szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy na danym stanowisku
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– norweskie warunki zatrudnienia
– świadczenia socjalne
– płatne zakwaterowanie
– start od zaraz
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-tonsberg/

ID ogłoszenia: 3285671c9c2d816d

9 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg”

  1. witam jestem zainteresowany Jacek 45 lat odpowiedzialny silny bez nałogów tel. 570 674 323

    • witam jestem zainteresowany pańską ofertą pracy mam 33 lata sumienny i odpowiedzialny prosze o kontakt pod nr. 787 377 925 waldek.

  2. Witam. Jestem zainteresowany waszą oferta pracy, jestem silny zorganizowany chetny do pracy w zespole i nauki bez nałogów. Podejmę pracę od marca będę miał zamieszkanie w Tonsbergu . Mój tel 605952211

  3. Witam , jestem zainteresowany pańską oferte , spełniam wszystkie wymogi po za tym po angielsku mówię bardzo dobrze mam 21 lat , mój numer tel 691207260

  4. Dawid Daniel Szymon na 5 stycznia 2016 @ 10:58

    Witam. Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą prosze o kontakt pod nr telefoun 508936544

  5. Witam jestem 28 letnim silnym mężczyzną mieszkam bardzo blisko Tonsbergu posiadam wlasny transport.Mój angielski jest komunikatywny czekam na odpowiedź.
    Tel:46262512

  6. Witam mam 42 lata jestem zainteresowany ofertą pracy . Umiem pracować w grupie jestem zdrowy i pracowity proszę o kontakt pod nr.+48572695171

  7. Witam jestem zainteresowany panstwa ofertą od zaraz .31 letnim silnym męźczyzną.prosze o szybką odpowiedz pod nr.690 027 443

  8. witam,
    jestem zainteresowny ofertą, posiadam doswiadczenie w pracy na magazynie, bez nałogów,
    angielski komunikatywny
    Pozdrawiam