169 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:04
Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka  Tønsberg

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy przeprowadzkach, załadunku mebli. Oferta z Tønsberg od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy wszystkie meble poskładać następnie je zapakować i przenieść do samochodu
– zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem
– wniesienie mebli/rzeczy do nowego mieszkania oraz ich składanie

Wymagania:
– należy posiadać bardzo dobre zdrowie
– szybki wyjazd do Norwegii
– wytrzymałość fizyczna
– sprawne dłonie
– złota rączka
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
– sprawne pakowanie rzeczy
– chęć podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– wprowadzenie w system działania firmy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– zatrudnienie w młodym zespole

Aplikacja:
Na wszystkie zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: michal.korzybski@onet.eu w treści proszę wpisać posiadane umiejętności i doświadczenie.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-fizyczna-w-norwegii-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-tonsberg/

ID ogłoszenia: 363563160ccb7db7

8 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg”

  1. Wasniowski Krzysztof na 30 października 2015 @ 11:19

    Mam 39 l. pracowałem 8 lat przy transporcie mebli do i od klijenta SALON MEBLOWY WITEK KRAKÓW. Posiadam również czynne prawo BCE,KARTE KIEROWCY ,HDS ,WÓZKI WIDŁOWE, SANEPID.10 LAT PRACUJE JAKO KIEROWCA ZESTAWÓW.Ze względu na prace proszę o kontakt tel.668823553

  2. Witam serdecznie!Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem.Proszę o kontakt e-mail lub pod nr.tel.48 739 635 457.Pracowałem przy przeprowadzkach i nadal pracuję dorywczo w Polsce.Jestem silny fizycznie,punktualny,sumienny i pracowity.

  3. Witam, czy jest możliwość podjęcia pracy w 2016 roku ?

  4. witam jestem mlodym silnym meszczyzna pracuje w zawodzie stolarz matarzysta posiadam 8 letnie doswiadczenie w produkcji i matarzu mebli jak rownierz przy renowacji i konserwacji
    czekam na kontakt meilowy badz telefoniczny pod nr 794260536

  5. Leszek Suchcicki na 18 listopada 2015 @ 14:29

    Witam Państwa, Nazywam się Leszek Suchcicki, mam 48 lat, mieszkam w Polsce w miejscowości Wasików koło Białegostoku. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy w Państwa Przedsiębiorstwie. Posiadam 15 lat doświadczenia pracy w meblarstwie jako montażysta mebli, kierownik sklepu meblowego. Jeżeli zainteresowałaby Państwa moja oferta pracy w Państwa Przedsiębiorstwie to proszę o odpowiedz. Mój telefon: 502 534740.
    Z poważaniem,
    Leszek Suchcicki

  6. Leszek Suchcicki na 18 listopada 2015 @ 15:05

    Witam raz jeszcze Państwa, Dodatkowa informacja do zamieszczonej przeze mnie mojej oferty pracy w Państwa Przedsiębiorstwie w dniu 18.11.2015 roku. Znam język angielski na poziomie wyższym podstawowym.

  7. Witam Mam 39 lat.Byłbym bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.Jak najbardziej jestem złotą rączką.Nie boję się pracy fizycznej,ponieważ pracuję w niej od wielu lat.Bez nałogów,prawo jazdy kat B.Czekam na kontakt mailowy.

  8. Witam mam 36 lat jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem silny i pracowity żadnej pracy się nie boję. proszę o kontakt 696772180 lub na e-maila