do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy rozładunku paczek Moss bez języka

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2015 05:26

Zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy rozładunku i załadunku paczek. Oferta z Moss na magazynie przy sortowaniu paczek bez języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: magazyn/10/05

Zadania:
Praca odbywa się na magazynie z przesyłkami kurierskimi. Pracownik będzie przyjmować dostawy i je rozładowywać na taśmę. Osoba zatrudniona będzie się również zajmować sortowaniem paczek i ich zabezpieczaniem przed załadunkiem na samochód.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– dobra sprawność manualna
– chęć podjęcia pracy na zmiany nocne
– angielski na dobrym poziomie również w piśmie
– siła fizyczna
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– wyrobienie norm ustalonych na każdą zmianę
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– zmiany nocne
– dobre wynagrodzenie
– wypłacanie należności w ustalonym czasie
– stałe zatrudnienie
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora (rozmowy odbywają się w języku angielskim)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: magazyn/10/05

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-sortowanie-rozladunek-paczek-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 67655397d88c6fc3

11 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy rozładunku paczek Moss bez języka”

  1. szukam pracy na 24 kwietnia 2015 @ 13:14

    Witam , jestem zainteresowany ofertą. Obecnie mieszkam w Oslo. Biegle posługuje się językiem angielskim. Posiadam doświadczenie w pracy w Norwegii. Proszę o kontakt. Michał

  2. Witam, 27 lat, podejmę pracę na sortowni paczek. 7 lat doświadczenia pracy kurieskiej.
    512 933 279

  3. Wawrzyniec na 27 kwietnia 2015 @ 18:19

    Witam,

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy na w/w stanowisku.
    Proszę o kontakt – 781 028 007 lub na email

    Pozdrawiam,
    Wawrzyniec

  4. 2 osoby. ..po 20 lat pracy na poczcie. …
    język angielski. .podstawowy
    +48 792348388

  5. Dzień dobry mam na imię Paweł Drozdowski z Mielca mam 30 lat .Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy ,jestem osobą pracowitą bez nałogów byłem już w Norwegii mam wszystkie papiery i konto założone,jeżeli choć troszkę jesteście państwo zainteresowani to proszę o kontakt ,mogę wyjechać od zaraz.tel 0048730582908

  6. monia.ziubryniewicz@gmail.com na 4 maja 2015 @ 11:45

    Witam! Mam na imię Monika i mam 28 lat. Jestem w trakcie nauki języka norweskiego. Jestem Zainteresowana tą ofertą pracy. Mieszkam w Moss od lutego. Szukam pracy na nocne zmiany.

    • monia.ziubryniewicz@gmail.com na 4 maja 2015 @ 11:48

      Witam! Mam na imię Monika i mam 28 lat. Jestem w trakcie nauki języka norweskiego. Jestem Zainteresowana tą ofertą pracy. Mieszkam w Moss od lutego. Szukam pracy na nocne zmiany. tel.47140166

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy,proszę o kontakt 0048327533906

  8. Robert12 na 16 maja 2015 @ 17:08

    Witam, 3 osoby w wieku 19-21 lat z doswiadczeniem w pracy za granica, jezyk angielski komunikatywny(dogadamy sie na kazdy temat) jesteśmy silni fizycznie oraz pracowici, żadna praca nam nie straszna.

    tel- 730 522 738

    mail: tonik888@o2.pl

  9. pracowity na 26 maja 2015 @ 15:08

    Witam , mam na imię Wojciech mam 34 lata mieszkam w Moss , jestem zainteresowany tą ofertą , mam dobrze opanowany angielski i chęć do pracy , proszę o odpowiedź , pozdrawiam .

  10. Witam,
    Jestem bardzo zdeterminowany, żeby podjąć tę pracę. Proszę o odpowiedź, czy oferta jest nadal aktualna, jestem gotów do wyjazdu od zaraz. Ciężka praca to nie problem, od zawsze jestem bardzo pracowity i sumienny w swoich obowiązkach.
    Z wyrazami szacunku