ok.160 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odpadów Oslo bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2015 15:04

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: ok. 160 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sortownia/09/2015

Zadania:
– ręczne sortowanie śmieci przy linii produkcyjnej
– pracownik wykonuje dane zadania z uwzględnieniem określonych warunków segregacji (na przykład sortowanie ze względu na surowce z jakich materiał jest wykonany)

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– możliwość podjęcia pracy stałej
– szybkie wykonywanie zlecanych zadań
– dobra zręczność
– spostrzegawczość
– osoba żywotna, energiczna
– wytrzymałość fizyczna
– angielski na dobrym poziomie
– doświadczenie przy sortowaniu odpadów będzie mile widziane
– przestrzeganie zasad BHP
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
– norweską umowę o pracę
– start już od zaraz
– zatrudnienie na okres stały
– świadczenia socjalne
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– zapewniamy niezbędne szkolenia umożliwiające podjęcie danej pracy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: sortownia/09/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odpadow/

ID ogłoszenia: 96355e1a216c72a5

8 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odpadów Oslo bez języka”

  1. witam , poszukuje pracy mam dsowiadczenie pracy za granica w niemczech na zbiorach i w polsce na produkcji . Jestem pracowity i staranny.

  2. Dzien dobry. Jestem zainteresowana podjeciem pracy. Na chwile obecna mieszkam w Drammen wiec w razie potrzeby moge podjechac na rozmowe. Pozdrawiam.

  3. Dzien dobry. Jestem zainteresowana podjeciem pracy. Na chwile obecną( do 2. 09. 2015)przebywam w Drammen wiec w razie potrzeby mogę podjechac na rozmowę .Pozdrawiam.

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz z 3 kolegami, młoda zwarta grupa gotowa do podjęcia pracy od zaraz.
    Pozdrawiam.

  5. Temat sortowanie odpadów praca fizyczna bez języka Oslo Dzień dobry jesteśmy pracą zainteresowani możemy podjąć od zara pracowałem już na linii w browarze jestem operatorem maszyn drugi meżczyzna jest stoczniowcem slusaż jesteśmy pracowici i starani.proszę o odp.

  6. Witam. Mieszkam w Anglii obecnie,Dnia 26-go wrzesnia przylatuje do Norwegii i mam zamiar zostac w oslo. Angielski bardzo dobry, duze doswiadczenie na magazynie wraz z prowadzeniem pojazdow mechanicznych. Pracuje w jednej z wiekszej firm dostarczajacej wszelkie produkty dla restauracji McDonald na cala Anglie. (Nazwa Firmy Martin Brower) Jestem zainteresowany praca w Norwegii ze wzgledu na lepsze wynagrodzenie. Mlody czlowiek (24L) Ambitny bez nalogow. Prosze o odpowiedz.

  7. Witam,mam 27lat.jestem mlodym,pracowitym czlowiekiem.jestem zainteresowany praca.prosze o kontakt501733203

  8. witam jestem zainteresowany razem ze szagrem państwa oferta pracy prosze o kontakt 501980064 pozdrawiam