168 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy załadunku towarów bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 00:15

Szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii (Oslo) dla Polaków na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów. Zatrudnienie odbywa się na zmianie nocnej w firmie kurierskiej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto

Zadania:
– rozładunek oraz załadunek paczek
– sortowanie przesyłek
– przenoszenie gabarytowych paczek na samochody dostawcze

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie jest konieczny
– znajomość języka norweskiego mile widziane, ale nie jest konieczna
– chęć podjęcia pracy nocnej
– wytrzymałość fizyczna
– zależy nam na osobach zaangażowanych, energicznych, dysponujących czasem
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć pracowania w grupie

Oferujemy:
– płatne miejsce do spania na czas trwania umowy
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie na zmianie nocnej
– wparcie polskiego opiekuna
– strój roboczy
– pomoc w kwestii formalnej
– przyjazne środowisko

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=63748590

Źródło:

ID ogłoszenia: 77656919077b94d8

12 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy załadunku towarów bez języka Oslo”

  1. witam jestem zainteresowany pracą ,dyspozycyjny bez nałogów.tel668618706

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą,tel.727 378 035

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą, posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, znam bardzo dobrze język angielski jestem osobą komunikatywną bez nałogów, wyroków itp. Pozdrawiam Tomasz

  4. Witam, jestem zainteresowany wraz z grupą młodych ludzi z polski (razem 4 osoby). Wszyscy ze średnim wykształceniem. Możliwość podjęcia pracy od czerwca, proszę o odpowiedź

  5. qwerty7007 na 11 stycznia 2016 @ 13:45

    Witam, jestem zainteresowany ofertą, niestety strona do aplikacji nie działa. Angielski bardzo dobry, norweski podstawowy, bez nałogów, pracę mogę podjąć od zaraz, proszę o kontakt 511-297-511.

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowany w/w ofertą. Mieszkam w Oslo i mogę podjąć pracę od zaraz. Pzdr. Mariusz 48689642

  7. Jestem zainteresowany gdyz mieszkam w oslo potrzebuje pracy poniewaz chodze na kurs szukania pracy plus jezyk mam dokumenty norweskie . Jestem gotowy od zaraz moj numer 99570392

  8. Witam. Jestem zainteresowany pracą fizyczną w Norwegii. Gotowość do jej podjęcia w ciągu 2 tygodni. Proszę o więcej informacji na tel.: 660763126

  9. Witam. Jestem zainteresowany ta praca.
    posiadam wszystkie dokumenty norweskie (D-nummer konto bankowe) dyspozycyjny w kazdej chwili..733349262

  10. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą, mam wszystkie dokumenty norweskie, doświadczenie pracowałem na nocne zmiany 7 lat,

  11. witam,
    jestem zainteresowny ofertą, posiadam doswiadczenie w pracy na magazynie, bez nałogów,
    angielski komunikatywny
    Pozdrawiam

  12. witam podejme prace od zaraz angielski komunikatywny 570209921 pozdrawiam