do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii sortowanie odzieży bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2015 00:33

Firma odzieżowa szuka pracowników fizycznych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków przy sortowaniu i pakowaniu odzieży bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: SO/010/2015

Zadania:
– pracownik sortuje ręcznie ubrania
– należy przesortować odzież pod względem jakości oraz rodzaju
– pakowanie uprzednio posortowanej odzieży

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– dobre organizacja czasu
– dokładne wykonywanie zadań
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– bezkonfliktowość
– punktualne stawianie się w pracy
– przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na norweskich zasadach
– najlepszym pracownikom zaoferujemy możliwość przedłużenia umowy
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– przyjazną atmosferę na miejscu
– wsparcie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-bergen-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 30555ff2b65710d5

12 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii sortowanie odzieży bez języka Bergen”

  1. witam zgłaszam chęc do pracy jestem osobą bezkonfliktową i szybko się uczę +48 505265354 wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych Katarzyna Zambrowska

  2. Witam jestesmy zainteresowani wraz z mezem jestesmy mlodzi I gotowi do pracy. Prosze o kontakt pod nr 785240082

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy segregacji i pakowaniu odzieży moj tel +48 692585797 Pozdrawiam Darek

  4. witam państwa widzałem oferte pracy w norwegi czy to jest jeszcze atulane ? bo chce spróbować pracować ale jest że mozna się dogać po polsku tam bo narazie nie znam jezyka jak coś to prosze o szybka odpowiedz na frohmut.grzegorz@onet.pl pozadawiam grzegorz frohmut

  5. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy segregacji i pakowaniu odzieży. Wyrażm zgode na przetważanie moich danych osobowych ,mój tel +48 692585797 Dariusz Bernat

  6. Witam . Wraz z Kolegą zgłaszamy chęć do pracy , jesteśmy osobami bezkonfliktowymi , chętnie pracujemy w grupie , łatwo nawiązujemy kontakty i szybko się uczymy . proszę o Kontakt w sprawie większej ilości informacji +48 606620282 . Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych .
    Krzysztof Klupczyński

  7. witam wraz z e szwagrem jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy szybko sie uczymy bez nałogów chęć podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 501980064 pozdrawiam

  8. Witam jestem zainteresowana pracą . Mam 36 lat i jestem kobietą . Mam 8 dzieci po szkole średniej . Bardzo bym chciała tam pracować gdyż nie stać mnie na utrzymanie potomstwa . Proszę o szybką odp , pozdrawiam ciepło . Sasza z Ukrainy , znam bardzo dobrze język ukraiński oraz japoński . pozdrawiam Szasza . Dobranoc

  9. Leszek Suchcicki na 18 listopada 2015 @ 15:18

    Witam Państwa,
    Nazywam się Leszek Suchcicki, mam 48 lat, mieszkam w Polsce w miejscowości Wasilków koło Białegostoku. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy w Państwa Przedsiębiorstwie. Posiadam 15 lat doświadczenia pracy w handlu, dobra znajomość gospodarki materiałowej i oprogramowań komputerowych do gospodarki materiałowej. Znam język angielski na poziomie wyższym podstawowym. Jeżeli zainteresowałby Państwa moja oferta pracy w Państwa Przedsiębiorstwie to proszę o odpowiedż.
    Mój telefon: 502 534740
    Z poważaniem,
    Leszek Suchcicki

    • Hey,jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy sortowacza, jestem osobą miłą spokojną i szybko się uczę . mieszkam obecnie w norwegi.Sandvika. mój nur.tel.97371475.

  10. Hey,Jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy sortowanie odzieży,jestem osobą miłą spokojną i szybko się uczę. mieszkam obecnie w norwegi Sandvika.mój nur. tel 9731475

  11. Witam , Nazywam się Karolina .
    Jestem zainteresowana pracą w Norwegii
    Jestem młodą , bardzo pracowitą i odpowiedzialną osobą.
    Bardzo szybko się uczę i jestem w pełni dyspozycyjna .
    Posiadam doświadczenie w pracy w handlu .
    Znam języki angielski ( posiadam certyfikat) i rosyjski , a także mówię w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym .

    Mój numer to +48 519 896 749
    Pozdrawiam.