156 NOK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii załadunek-rozładunek bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2014 18:04

Od zaraz zatrudnimy 4 pracowników fizycznych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo przy załadunku i rozładunku towarów bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto

Zadania:
– zdejmowanie towaru z samochodu i przenoszenie go na taśmociąg
– zajmowanie się sortowaniem paczek
– załadunek towaru do auta dostawczego
– przenoszenie ciężaru do 25 kg

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– język angielski
– osoba energiczna, potrafiąca szybko wykonywać zadania
– chęć do pracy na zmiany nocne
– wyjazd od zaraz
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na okres 2 miesięcy
– bezpłatne miejsce zamieszkania
– szkolenia pracownicze
– wprowadzenie w system działania firmy
– udzielamy pomocy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– rozpoczęcie pracy już 15 grudnia
– tłumaczenie dokumentów (opłata dodatkowa)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Lagerarbeid@fastservice.com w tytule proszę wpisać: lagermedarbeider 11/2014.

Źródło:

ID ogłoszenia: 44754832e432ba5a

10 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii załadunek-rozładunek bez języka Oslo”

  1. 35 lat. Praca na budowach w kilku krajach Europy. Kurs na wózki widłowe. Angielski (moja pasja) płynny w mowie i piśmie. Prawo jazdy kat.B. Bez nałogów.
    Tel. +48 665 691 836
    email: Daniel2510@vp.pl

  2. Maciej Gołacki na 20 grudnia 2014 @ 12:14

    Witam,
    38 Lat. Doswiadczenie w rozładunku i załadunku. Praca Cargo w Amsterdamie na lotnisku.
    Jezyk Angielski komunikatywny. Prawo jazdy kat. B, licencja na wozki widłowe. Bez nałogów.
    Nr tel. 733230576

  3. 28 lat, wytrzymałość fizyczna, prawo jazdy kat b.
    motywuje mnie możliwość pracy w takim kraju jak Norwegia.
    tel kom 695 443 812.
    Angielski ze słuchu w dobrej formie,
    w mowie w formie dostatecznej.
    Możliwość zabrania sprawnej kobiety , w wieku 20 lat do prac magazynowych.
    Również sprawność fizyczna.

  4. Jestem zainteresowany praca w waszej firmie , mieszkam w Oslo .

  5. Witam,czy oferta jest jeszcze aktualna?proszę o kontakt532116932.

  6. Witam,mieszkam w Oslo i jestem bardzo zainteresowany państwa oferta, będę bardzo wdzięczny jeśli zadzwonić do na mój nr tel:93994805, Mam 29 lat i podejmę się każdej pracy, z góry bardzo dziękuję. Krzysztof

  7. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 09:16

    Witam
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938

  8. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 09:52

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

  9. witam jestem silnym i zdrowym 22 letnim facetem chętnie podejmę prace proszę o kontakt tel513707933

  10. Piotr Dis ,Darek Dic na 20 lutego 2015 @ 17:45

    Witam,
    Jestesmy gotowi od zaraz do pracy,posiadamy doświadczenie. Proszę o kontakt: 537137378 🙂