158 NOK/h brutto

Oferta pracy na magazynie przy komisjonowaniu bez języka Bergen od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2015 02:41

Od zaraz zatrudnimy 2 pracowników przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka norweskiego. Aktualna praca w Norwegii, Bergen na magazynie dla komisjonera z odpowiednim doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 158 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– odsługiwanie wózka widłowego ręcznego
– zbieranie zamówień oraz aktualizowanie stanów magazynowych w systemie komputerowym
– zabezpieczanie towaru przed wysłaniem do klienta
– układanie produktów na półkach
– paletowanie towarów

Wymagania:
– system obsługiwany jest w kilku językach z którego wybiera się jeden: angielski, norweski, niemiecki, hiszpański
– umiejętność prowadzenia wózków typu EPT
– podjęcie pracy nocnej
– zaświadczenie o niekaralności
– wyjazd od zaraz
– dobre zdrowie
– szybkość, niezawodność, zdeterminowanie
– doświadczenie magazynowe
– stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla wybranych osób
– oferujemy miejsce zamieszkania, z którego można skorzystać
– pomagamy przy tłumaczeniu dokumentów (300 NOK potracone z pierwszego wynagrodzenia)
– wsparcie w kwestiach formalnych
– dodatkowe godziny do wyrobienia + 150% stawki podstawowej
– dobre warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: Lagerarbeid@fastservice.com z tytułem: lagermedarbeider 25/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magazyn-bergen-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7435542b61f835b5

2 komentarze na “Oferta pracy na magazynie przy komisjonowaniu bez języka Bergen od zaraz”

  1. Witam byłbym zainteresowany ofertą w magazynie gdyż mam duże doświadczenie i wieloletnie, gdyż pracuje jako komisjoner i operator wózka jezdniowego 4lata w Torun-PACIFIC, i w obecnej firmie jako komisjoner ale juz w innej branży. Jestem osobą silną i z mocnym zaangażowaniem IDE do celu niema dlamie wyzwań i żadnej pracy się nie boje, obecnie jestem w Polsce ale moim celem jest praca w Norwegii więc proszę dlamie o jakieś stanowisko na magazynie pozdrawiam Rafał tel:669632527

  2. Witam pracowalem przy tzw.pikowaniu w Londynie to chyba taki sam rodzaj pracy docelowej,angielski.b.dobry,norweski-dobry.Panstwa oferta wstepnie mi odpowiada.