5400 NOK/mc

Oferta pracy w Norwegii 2015 Bergen dla opiekunki dziecięcej au-pair

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 04:05

Dam pracę w Norwegii na styczeń 2105. Zatrudnienie dla kobiet jako opiekunka dziecięca w Bergen. Jest to forma wyjazdu au-pair dla osób z językiem angielskim i doświadczeniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc

Zadania:
– opieka nad dziećmi w wieku 3, 5 i 8 lat
– opiekunka będzie odprowadzać i odbierać dzieci do i ze szkoły
– przygotowywanie posiłków
– pomaganie w lekcjach
– drobne prace domowe takie jak: zakupy czy sprzątanie

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna
– empatia, zaangażowanie
– duża ilość pozytywnej energii
– rozpoczęcie nauki języka norweskiego
– osoba nie posiadająca żadnych zobowiązań w Polsce
– dobre wychowanie
– miły sposób bycia
– umiejętność przyrządzania posiłków
– dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– posiadanie doświadczenia jest tutaj niezbędne
– zatrudnimy kobiety w wieku od 19 do 29 lat
– gotowość do pozostania za granicą na rok czasu

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na okres 12 miesięcy
– darmowe miejsce zamieszkania w domu rodziny oraz wyżywienie
– zapewniamy przelot z Polski do Norwegii (koszty ponosi przełożony)
– kurs języka norweskiego (7800 NOK/rok)
– ubezpieczenie (bez dodatkowych opłat)
– miłą rodzinę
– dobre traktowanie i warunki zamieszkania
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– podszlifowanie umiejętności językowych

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-opiekunki-dzieciecej-au-pair-od-stycznia-2015-bergen/

ID ogłoszenia: 1245488da3677256