170 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 05:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Poszukujemy kierowcy kat.B od zaraz do rozwożenia zamówień dla klientów hurtowni spożywczej z Bergen. Oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: dostawca – kierowca kat.B
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Zarobki: 170 NOK na godzinę pracy brutto
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się rozwiezieniem dostaw do klientów indywidualnych lub hurtowych
  • załadunek i rozładunek samochodu służbowego
  • dbanie o porządek w papierach
  • pobieranie opłat oraz potwierdzeń odbioru
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia samochodów
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • umiejętność utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobre zorganizowanie
  • miła aparycja, kultura osobista, przyjazne usposobienie
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora Polaka
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • wsparcie w organizacji zamieszkania
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:
http://bit.do/rekrutacja2017 z oznaczeniem opcji: „Kierowca/Dostawca z kat. b”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-kierowca-kat-b-bergen/

ID ogłoszenia: 2685859f1aa6f255

11 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą. Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym,ale jeżdżę 14 lat po europie Jestem doświadczonym kierowcą Jeżdziłem na różnych busach jako przewożnik. Polska- Paryż. Język Angielski znam komunikatywnie. znam jeszcze francuski i ruski. Mam bardzo dobrą oriętacę w terenie. i wlasne 2 nawigacje. pozdrawiam i czekam na odpowieć. mój nr tele 510833547

  2. Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą i prosiłbym o kontakt jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona, serdecznie pozdrawiam.

    • Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą i prosiłbym o kontakt jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona, serdecznie pozdrawiam.

  3. Aleksandra na 11 stycznia 2017 @ 16:30

    Witam serdecznie jestem zainteresowana Państwa ofertą. Posiadam 5 lat czynne prawo jazdy. Pracowałam już na stanowisku kierowcy jako kurier. Bez problemu poprowadzę również busa. Mieszkałam w Holandii, oraz Niemczech tam również byłam kierowcą z tym że auta osobowego. Bardzo szybko się uczę i angażuję w prace. Pozdrawiam serdecznie.

  4. Witam serdecznie . Spelniam wszystkie wymagania i jestem.kierowcą zawodowym wszystko mam udokumentowane . Obecne stanowisko to kurier. Jezyk Angielski bardzo dobry. Norweski w postawach (rozumiem). 881691456 pozdrawiam .

  5. Witam jest to bardzo dobra oferta pracy w której zpewnoscia sie sprawdze.

  6. Witam.Posiadam doświadczenie na busach od 10 lat.Prowadziłem również własną firme transportową 6 lat,wiec znam specyfike tej pracy.Pracowałem jako kurier 4 lata w firmie kurierskiej GLS.Mam 30 lat.Angielski znam w stopniu komunikatywnym.Prosze o kontakt pod nr tel 0048603806103

  7. Witam. Spelniam wszystkie wymagania,wczesniej pracowalem jako kierowca miedzynarodowy głowne kierunki to PL-GB
    Angielski na poziome dobrym
    niemiecki komunikatwyny
    obecnie pracuje jako snekker w oslo

  8. Ireneusz na 1 lutego 2017 @ 12:51

    Witam.
    Szukam pracy jako kierowca kat B. Mam duże doświadczenie w pracy kierowcy. Mieszkam w Bergen od 2 lat – znam teren. Angielski płynny i norweski komunikatywny. 45528804

  9. Teresa Cierlik na 12 lutego 2017 @ 18:36

    Jestem zainteresowana pracą kierowcy. Prawo jazdy posiadam 17 lat. Mieszkam obecnie w Bergen . Uczę się języka norweskiego.

  10. Witam serdecznie,
    Poszukuję pracy jako kierowca. Ostatnia moja praca to kierowca międzynarodowy. Podejmę się każdej pracy. Pozdrawiam