170 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 05:01

Poszukujemy kierowcy kat.B od zaraz do rozwożenia zamówień dla klientów hurtowni spożywczej z Bergen. Oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: dostawca – kierowca kat.B
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Zarobki: 170 NOK na godzinę pracy brutto
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się rozwiezieniem dostaw do klientów indywidualnych lub hurtowych
  • załadunek i rozładunek samochodu służbowego
  • dbanie o porządek w papierach
  • pobieranie opłat oraz potwierdzeń odbioru
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia samochodów
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • umiejętność utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobre zorganizowanie
  • miła aparycja, kultura osobista, przyjazne usposobienie
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora Polaka
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • wsparcie w organizacji zamieszkania
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:
http://bit.do/rekrutacja2017 z oznaczeniem opcji: „Kierowca/Dostawca z kat. b”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-kierowca-kat-b-bergen/

ID ogłoszenia: 2685859f1aa6f255

13 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą. Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym,ale jeżdżę 14 lat po europie Jestem doświadczonym kierowcą Jeżdziłem na różnych busach jako przewożnik. Polska- Paryż. Język Angielski znam komunikatywnie. znam jeszcze francuski i ruski. Mam bardzo dobrą oriętacę w terenie. i wlasne 2 nawigacje. pozdrawiam i czekam na odpowieć. mój nr tele 510833547

  2. Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą i prosiłbym o kontakt jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona, serdecznie pozdrawiam.

    • Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą i prosiłbym o kontakt jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona, serdecznie pozdrawiam.

  3. Aleksandra na 11 stycznia 2017 @ 16:30

    Witam serdecznie jestem zainteresowana Państwa ofertą. Posiadam 5 lat czynne prawo jazdy. Pracowałam już na stanowisku kierowcy jako kurier. Bez problemu poprowadzę również busa. Mieszkałam w Holandii, oraz Niemczech tam również byłam kierowcą z tym że auta osobowego. Bardzo szybko się uczę i angażuję w prace. Pozdrawiam serdecznie.

  4. Witam serdecznie . Spelniam wszystkie wymagania i jestem.kierowcą zawodowym wszystko mam udokumentowane . Obecne stanowisko to kurier. Jezyk Angielski bardzo dobry. Norweski w postawach (rozumiem). 881691456 pozdrawiam .

  5. Witam jest to bardzo dobra oferta pracy w której zpewnoscia sie sprawdze.

  6. Witam.Posiadam doświadczenie na busach od 10 lat.Prowadziłem również własną firme transportową 6 lat,wiec znam specyfike tej pracy.Pracowałem jako kurier 4 lata w firmie kurierskiej GLS.Mam 30 lat.Angielski znam w stopniu komunikatywnym.Prosze o kontakt pod nr tel 0048603806103

  7. Witam. Spelniam wszystkie wymagania,wczesniej pracowalem jako kierowca miedzynarodowy głowne kierunki to PL-GB
    Angielski na poziome dobrym
    niemiecki komunikatwyny
    obecnie pracuje jako snekker w oslo

  8. Ireneusz na 1 lutego 2017 @ 12:51

    Witam.
    Szukam pracy jako kierowca kat B. Mam duże doświadczenie w pracy kierowcy. Mieszkam w Bergen od 2 lat – znam teren. Angielski płynny i norweski komunikatywny. 45528804

  9. Teresa Cierlik na 12 lutego 2017 @ 18:36

    Jestem zainteresowana pracą kierowcy. Prawo jazdy posiadam 17 lat. Mieszkam obecnie w Bergen . Uczę się języka norweskiego.

  10. Witam serdecznie,
    Poszukuję pracy jako kierowca. Ostatnia moja praca to kierowca międzynarodowy. Podejmę się każdej pracy. Pozdrawiam

  11. Dzień dobry,
    Mam na imię Grzegorz, mam 51 lat. Nie mam nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B,C.
    Jestem odpowiedzialny,sumienny a przede wszystkim uczciwy i komunikatywny. Większość lat przepracowałem w handlu (duże doświadczenie w kierowaniu pojazdem kategori B-jazdy po całym kraju)
    Od roku uczę się języka angielskiego, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam

    Grzegorz

  12. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:22

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093