156 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Drammen 2019

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:43

Atrakcyjna praca w Norwegii bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz. Ogłoszenie z Drammen dla budowlańców 2019. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik na budowie przy rozbiórkach.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem są rozbiórki wewnątrz budynku, który jest przygotowywany do generalnego remontu, a polega ona, np. na skuwaniu kafelków, demontowaniu armatury, burzeniu ścianek działowych czy zrywaniu sufitów podwieszanych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność od maja 2019 na minimum 8 tygodni;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia przy rozbiórkach;
  • preferowane będą osoby z własnych samochodem i to najlepiej busem, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobra stawka finansowa wynagrodzenia;
  • uczciwe warunki;
  • tymczasową umowę bezpośrednio z norweską firmą;
  • można współpracować na zasadzie B2B, ale konieczne jest założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyła na adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Drammen 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-rozbiorkach-na-budowie-w-drammen-2019/

ID ogłoszenia: 4145cd44317116fa