168,20 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie sprzętu IT od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 16:56

Rekrutacja do pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu komputerowego z Drammen. Początkowo oferujemy umowę na 3 miesiące próbne.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Zarobki: 168,20 NOK/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pilnowanie porządku na hali magazynowej;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek;
  • kompletowanie zamówień z użyciem skanera i wózka ręcznego;
  • pakowanie oraz wysyłka towaru.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialne podejście;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • sumienne wypełnianie poleceń;
  • sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pomoc we wszelkich sprawach formalnych;
  • wsparcie przy założeniu konta;
  • zakwaterowanie płatne 4500 NOK miesięcznie;
  • zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu w nowej pracy;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość zatrudnienia na stałe po pozytywnym przejściu okresu próbnego.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV pod podany niżej adres. W Aplikacji musi znaleźć się zgoda na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “m/033/18”.

norwayworker@europe.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-it-drammen/

ID ogłoszenia: 1295bef0442c0fd1

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie sprzętu IT od zaraz Drammen”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowany podjęciem pracy w Norwegi na dłuższy okres czasu .Nie znam języka, natomiast zależy mi na jak najszybszym wyjeździe do pracy, Z wielką chęcią podejmę pracę, chciałbym jeśli to możliwe otrzymać od Państwa ofertę pracy. Dziękuję, z wyrazami szacunku. Piotr Dudek

  2. szanowni panstwo mieszkam od Dramenn.12.kilometruw szukam pracy

  3. szanowni panstwo mieszkam od Dramenn.12.kil. w Tranby obecnie szukam pracy na dluszy okres czasu bym byl bardzo wdzeczny za odpowiedz

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    pozdrawiam,
    Damian