186 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji detergentów od zaraz fabryka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2022 01:41

Fabryka z Fredrikstad szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji detergentów;
  • zadaniem będzie wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie napełniał opakowania produktem, przeprowadzał kontrolę jakości, dbał o ciągłość produkcji, obsługiwał taśmę oraz pakował i zajmował się magazynowaniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • premie świąteczne;
  • rekrutację online;
  • norweska umowę o pracę;
  • opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d09/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-produkcja-detergentow-fabryka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 227631b5aa4b501c