166,40 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja kremu czekoladowego od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2022 20:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych zadań przy produkcji kremu czekoladowego;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów i procesów produkcji;
  • pakowanie produktów, a także naklejanie etykiet;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • punktualność i pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony osobistej;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę na 3 zmiany;
  • legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • ubezpieczenie i świadczenia socjalne;
  • wypłatę na czas;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-oslo/

ID ogłoszenia: 42061dc6f8e81f94