do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur dla kobiet Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 03:47

Firma sprzątająca z Oslo poszukuje od zaraz 2 kobiet bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy sprzątaniu biur – oferta przeznaczona wyłącznie dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zadania wykonywane będą w godzinach wieczornych.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Ilość miejsc: 2

Zadania:
Do zadań sprzątaczki należy: zmywanie podłóg, opróżnianie koszy na śmiecie, ścieranie kurzy, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych, pilnowanie by w łazienkach i toaletach zawsze było mydło, ręczniki i papier toaletowy, sprzątanie sal konferencyjnych i biurek pracowników bez naruszenia dokumentów i innych rzeczy, które się na nich znajdują.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– chętnie przyjmiemy dwie panie, które znają się ze sobą (koleżanki, siostry, itp.)
– znajomość angielskiego w dobrym stopniu
– umiejętność prowadzenia samochodu + posiadanie prawa jazdy kat.B przez jedną osobę
– dokładność, zdyscyplinowanie
– umiejętność wytyczania sobie kolejności zadań
– chęć do pracy w zespole
– osoby zmotywowane do ciężkiej pracy
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do danej pracy są zapewnione
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz możliwość odprowadzania składek
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie dodatkowo płatne
– pracę w godzinach od 14 do 22
– dwa dni wolne w tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy w formie CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule ogłoszenia proszę wpisać: sprzątanie biurowca Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-kobiet-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-biur-oslo/

ID ogłoszenia: 52854a809eae9d97

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur dla kobiet Oslo”

  1. Witam obecnie znajduje się z przyjaciółkąw ppobliżu Oslo pilnie poszukujemy pracy jedna z nas zna język angielski w stopniu bardzo dobrym z kolei druga posiada prawo jazdy proszę o informacje:)

  2. Witam! jestem chętna do podjęcia tej pracy. Mieszkam w Polsce, mam 48 lat.Jestem odpowiedzialna , punktualna , nie boję się wyzwań. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.Pozdrawiam!

  3. Witam, jestem zainteresowaną tą pracą. mam 21 lat skończyłam szkołę więc mogę wyjechać od zaraz, również posiadam samochód i dobrze znam angielski. pozdrawiam

  4. agnieszka774@interia.pl na 12 lutego 2015 @ 17:01

    Mam długie doswidczenie w sprzatniu w Oslo ,sprzatam tu 5 lat.Znam Oslo doskonale ,posiadam prawo jazdy kat.B ORAZ ZNAM DOBRZE JEZYK ANGIELSKI.Razem z kolezanka chcialbysmy podjac ta prace od zaraz.