165 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu centrum handlowego Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2020 19:23

Zatrudnienie dla sprzątaczki-sprzątacza w Bergen ze znajomością języka angielskiego. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek w centrum handlowym;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • pracownik będzie robił obchody i sprawdzał czystość toalet, a także uzupełniał środki higieniczne, mył podłogi, opróżniał kosze na śmieci, mył mechanicznie podłogi itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • norweską umowę;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 3900 NOK na mc;
  • dodatki oraz premie;
  • możliwość rozwijania się;
  • umowę próbną na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-przy-sprzataniu-centrum-handlowego-bergen/

ID ogłoszenia: 4705e00f7d4d9d3d