od 155 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim sprzątanie mieszkań od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:29

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie z językiem angielskim dla sprzątaczek w Oslo. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie zleconych pomieszczeń zgodnie z oczekiwaniami klienta;
  • rzadziej będzie to sprzątanie po remontach oraz piwnic, garaży, ale za większą stawkę.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wyjazdu do Norwegii na stałe;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • legalną, norweską umowę o pracę;
  • dużą liczbę godzin;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu;
  • tani kurs języka norweskiego na miejscu w cenie 1000 NOK mc;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres:

beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-sprzataniu-mieszkan-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5365d4b09326d0c4

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim sprzątanie mieszkań od zaraz Oslo”

  1. Czy można jako dodatkowa? na 8 sierpnia 2019 @ 08:01

    Czy można pracować dorywczo?