156 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:34

Hurtowania spożywcza z Oslo szuka od zaraz magazynierów przy zbieraniu zamówień. Oferta bez znajomości języka norweskiego na magazynie. Zatrudnienie dla 3 osób.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
– zbieranie zamówień przy pomocy systemu głosowego (pick by voice)
– obsługiwanie wózków paletowych elektrycznych
– zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem podczas transportu
– załadunek pakunków na rampę załadowczą
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim (w mowie i piśmie)
– zatrudniamy jedynie osoby z doświadczeniem
– zapoznanie się z zasadami BHP oraz ich przestrzeganie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– rzetelne podejście do wykonywanych zadań

Oferujemy:
– norweskie warunki umowy
– możliwość skorzystania z mieszkania oferowanego przez agencja (opcja chwilowa do czasu znalezienia mieszkania na stałe)
– premie pracownicze
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– zapoznanie z pracownikami i systemem działania firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania CV z klauzulą o możliwości przetwarzania Państwa danych w procesie rekrutacyjnym na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia spożywcza Oslo 08/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-w-hurtowni-spozywczej-bez-jezyka-norweskiego-oslo/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 48955ce3ad26a48c

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Oslo od zaraz”

  1. Witam.Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy lecz nie wiem jak się kontaktować.Czy wystarczy moj numer telefonu.Pozdrawiam.Artur.f 508376384

  2. witam,jestem zainteresowany praca i gotow do wyjazdu.mam spore doswiadczenie w pracach magazynowych,znam bardzo dobrze jezyk angielski.prosze o kontakt jesli oferta jest aktualna.