174 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja ozdób świątecznych Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 października 2020 20:44

Do tymczasowej pracy w Norwegii potrzebne od zaraz osoby bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Drammen na produkcji ozdób świątecznych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ozdób świątecznych, gdzie zadaniem będzie ich malowanie, ozdabianie i lakierowanie;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, a także pakował gotowe produkty.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • miele widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • zwinność, pracowitość;
  • poczucie estetyki;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • dodatki oraz premie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pełny wymiar godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • umowę do świąt Bożego Narodzenia 2020.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-w-drammen/

ID ogłoszenia: 835f89b7a1a737d