164,60 NOK,h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie owoców od zaraz Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:16

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu warzyw oraz owoców na linii. Zatrudnienie od zaraz w Moss dla 3 kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 164,60 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu owoców i warzyw do wysyłki dla klientów hurtowych
  • zadaniem pracownika będzie mycie, segregacja oraz pakowanie przy taśmie świeżych owoców oraz warzyw

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • dostępność na minimum 3 miesiące
  • zaletą będzie znajomość norweskiego
  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub przy pakowaniu

Oferujemy:

  • legalną umowę z norweską agencją, po wygaśnięciu umowy możliwość podjęcia współpracy bezpośrednio z pracodawcą
  • pomoc polskiego konsultanta
  • zaliczkę po pierwszym tygodniu
  • na czas pierwszej umowy zakwaterowanie w wynajętych lokalach za ok.3500 NOK za miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 – należy zaznaczyć opcję “Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-owocow-i-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-w-moss/

ID ogłoszenia: 809588c85c4915e4

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie owoców od zaraz Moss”

  1. Marcin Piotr zakowicz na 31 stycznia 2017 @ 19:49

    Witam czy można uzyskac besposredni nr do Panstwa . Zalwży mi na paracy ze znajomościa języka angielskiego w moss

  2. Witam. Jestem w stanie podjąć taką prace. Mam 22 lat i znam angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem pracowity i sumienny. Proszę Państwa o szybki kontakt na numer tel 601154325

  3. chetnie podejmiemy prace jako sortowacz- pakowacz warzyw pracowalismy wraz z mezem na magazynie spozywczym w moss prosze o odpowiedz

  4. Witam ,jestem zaineresowany pracą przy pakowaniu owoców.

  5. Witam
    chętnie rozpocznę współprace z Panstwa firmą. Prosze o kantakt

  6. Witam jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt slabo mowie po angielsku

  7. Witam Jestem zainteresowana praca Proszę o kontakt . O to mój nr 93955869