173,60 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja pączków od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:02

Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Fredrikstadu dla 4 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz (maj 2017) praca w Norwegii na produkcji pączków z dziurką.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Liczba wakatów: 4

Płaca: 173,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na różnych działach zakładu zajmującego się produkcją pączków
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. wyrabianie ciasta, wycinanie kształtów oraz przenoszenie ciasta na walcownię
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się nadziewaniem, lukrowaniem, ozdabianiem pączków, a następnie pakowaniem oraz przygotowywaniem towarów do transportu

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • poświadczenie na produkcji żywności lub wykształcenie gastronomiczne
  • możliwość pracy na zmiany
  • chęć i motywacja
  • książeczka sanepidu
  • znajomość podstawowych przepisów BHP
  • gotowość pracy także w święta

Oferujemy:

  • zamieszkanie płatne w odległości 12 km od zakładu
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • dobre zarobki z szansą na podwyżkę
  • darmowe ubezpieczenie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc koordynatora
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr/010/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-paczkow-od-zaraz-fredrikstad-maj-2017/

ID ogłoszenia: 18258f8920d20af4

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja pączków od zaraz Fredrikstad”

  1. 43 lata, młody zdrowy nie karany. Komunikatywny angielski.

  2. Witam . mam problem z wysłaniem e maila – odrzuca. Jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt na mail

  3. Anna Marja na 4 maja 2017 @ 10:43

    Witam,

    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą w Norwegii.

    Mamy juz doświadczenie pracy za granicą w np. Anglii.

    Dyspozycyjne jesteśmy od zaraz.

    Pozdrawiam

    Ania

  4. Angielski w stopniu podstawowym(komunikatywnym) 25 lat, kobieta. Proszę o kontakt