do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Lørenskog

  • Miasto lub region: Lørenskog
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 marca 2015 04:06

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów w Lørenskog. Praca w Norwegii dla 2 kobiet bez znajomości języka norweskiego. Sprzątaczki ze znajomością języka angielskiego mogą liczyć na wyższe zarobki.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Lørenskog
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba pracowników: 2

Zadania:
Jest to generalne wiosenne sprzątanie w grupach. Sprzątaczki będą czyścić domy i mieszkania prywatne. Do zadań wliczają się miedzy innymi:
– pranie dywanów, okryć kanap, firanek
– mycie okien
– sprzątanie łazienek, kuchni i innych pomieszczeń mieszkalnych
– oraz inne prace porządkowe

Wymagania:
– szybkie, ale i dokładne wykonywanie zadań
– osoba punktualna, samodzielna, zdyscyplinowana, uczciwa
– dobre zorganizowanie
– umiejętność dokładnego sprzątania
– prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd autem będzie atutem
– dla kobiet niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
– dużą ilość godzin pracy
– płatne zakwaterowanie z pokojami 2 osobowymi
– dostęp do aneksu kuchennego
– konkurencyjne stawki godzinowe
– strój roboczy
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– umowa na pełny etat

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule wpisując: sprzątanie domów i mieszkań, Lørenskog.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-dla-kobiet-lorenskog/

ID ogłoszenia: 726551032ca8dc72

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Lørenskog”

  1. witam. pracowalM JUZ W NORWEGI PARE RAZY. Z CHECIA JESZCZE POJADE.

  2. Witam !
    BARDZO CHĘTNIE PODEJMĘ PRACĘ W NORWEGII, lubię sprzątać i robię to bardzo solidnie i dokładnie. Bardzo też jestem ciekawa jak żyje się w tym kraju.