130 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 15:06

Od zaraz zatrudnimy 2 kobiety bez znajomości języka norweskiego w Stavanger. Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 130 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie przydzielony do kompleksowego sprzątania mieszkań a także domków prywatnych w Stavanger. Sprzątanie będzie wymagało wykonywania wszelkich prac fizycznych związanych z porządkowaniem i doprowadzaniem powierzonych powierzchni do czystości. Zadania jakie mogą zostać przydzielone to: pranie pościeli, wierzenie, mycie łazienek, kuchni, odkurzanie, wycieranie kurzy i wiele innych.

Wymagania:
– przyjazd samochodem oraz koniecznie posiadanie prawa jazdy kat.B (zwrot kosztów za paliwo)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– udokumentowane doświadczenie
– wyjazd od zaraz
– dla osób niekaranych (konieczne jest posiadanie zaświadczenia)
– przyjmujemy kandydatów bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie na czas określony
– ciągłość zleceń
– dla osób dobrze wykonujących swoją pracę oferujemy długoterminowe kontrakty
– darmowe miejsce do zamieszkania w mieście zatrudnienia
– w razie nie posiadania auta zapewniamy samochód służbowy

Aplikacja:
Obywa się przez wysłanie CV na maila: martajastrzebska@opoczta.pl
w zgłoszeniu należy podać zakres doświadczenia oraz poziom języka.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-bez-jezyka-w-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1945534cace0d79d

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu Stavanger”

  1. Wiam,
    Chętnie podejmę pracę przy sprzątaniu. Mam 43 lata, prawo jazdy (ABT), znam dobrze angielski, jestem pracowita i dokładna. proszę o kontakt.

  2. Witam
    Chętnie podejmę pracę przy sprzątaniu. Mam 56 lat, jesteem dokładną i pracowitą.
    Uprzejmie proszę o kontak!

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy mieszkam w stavanger jestem mloda dokladna beznalogow kobieta mam 24lat mam doswiadczenie w sprzataniu sprzatalam domki w stavanger

  4. Witam
    Mam 25 lat, jestem mężatką. Poszukuję pracy jako sprzątaczka. Pracowałam w Belgi na tym stanowisku 4 lata. Jestem dokładna, pracowita. Mieszkam 24 km od Stavanger na wyspie Rennesoy.