6000-12000 NOK/mc

Oferta pracy w Norwegii dla kobiet od zaraz sprzątanie mieszkań bez języka Øyer

  • Miasto lub region: Øyer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:00

Firma sprzątająca z Øyer szuka od zaraz kobiet bez znajomości języka norweskiego do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie przy sprzątaniu mieszkań i biur. Wyjazd na minimum rok czasu.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Øyer
Wynagrodzenie: 6000-12000 NOK/mc
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań zatrudnionej będzie należało sprzątanie pomieszczeń biurowych jak i mieszkalnych. Pracownik samodzielnie dojeżdża do klienta o ustalonej godzinie.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– wyjazd od zaraz na minimum rok czasu
– posiadanie prawa jazdy oraz przyjazd samochodem
– umiejętność dobrego prowadzenia aut
– znajomość ulic Øyer
– podstawy języka angielskiego
– osoba odpowiedzialna, punktualna, dyskretna
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 25 do 40 lat
– bez nałogów

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na norweskich zasadach
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość uzyskania płatnego urlopu
– kandydatkom pomagamy znaleźć dobre miejsce do zamieszkania
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: www.praca.p/sprzataczka_608497.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-biur-w-oyer-dla-kobiety/

ID ogłoszenia: 22854df34e35a3a2

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii dla kobiet od zaraz sprzątanie mieszkań bez języka Øyer”

  1. witam poszukuje pracy proszę o kontakt tel.606672381

  2. marzena28 na 16 lutego 2015 @ 22:40

    Witam. ja mam diswiadczenie. pracowałam. juz w norwegi i wiem naczym polega ta praca bardzo proszę. o kontakt +48507395675