do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 04:36

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Oslo dla kobiet przy sprzątaniu biur aktualne już od marca 2015.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– prowadzenie prac porządkowych na biurkach pracowników z uwagą żeby rzeczy leżały w tym samym miejscu
– odkurzanie dywanów, sal konferencyjnych
– mycie podłóg
– dbanie, aby w toaletach był papier toaletowy
– wyrzucanie śmieci
– otwieranie okien w celu odświeżenia powietrza w biurach
– oraz inne prace polegające na doprowadzeniu pomieszczeń do czystości

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna, dokładna, obowiązkowa
– chęć podjęcia pracy w godzinach wieczornych (17-23)
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– umiejętność sprzątania
– osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– przyjazd autem jest mile widziany
– osoba energiczna, żywotna, szybko wykonująca zdania

Oferujemy:
– legalną pracę już od marca
– proponujemy ¾ etatu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– strój roboczy
– potrzebne materiały i środki czyszczące
– pomoc przy szukaniu kwaterunku
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– podpisanie umowy z pracodawcą norweskim

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule proszę koniecznie wpisać: sprzątanie biur, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-marzec-2015-sprzatanie-biur-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 83154e79a099eadc

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Oslo”

  1. CZESŁAWA na 27 marca 2015 @ 13:41

    Jestem zainteresowana w/w pracą, spełniam wszystkie warunki pracy. tel. 796-066-359