156 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2015 16:35

Firma z Bergen szuka kobiet do pracy w Norwegii przy sprzątaniu pomieszczeń. Aktualna oferta jest kierowana do osób bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem w charakterze sprzątaczki.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Zadania są związane ze sprzątaniem różnego rodzaju pomieszczeń w zależności od zlecenia. Prace wymagają dużych pokładów energetycznych oraz umiejętności usuwania trudnych plam gdy zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– samodzielność
– uczciwość, zaangażowanie, dyskrecja
– niekaralność zaświadczona dokumentem
– bez nałogów
– znajomość języka angielskiego (prosta komunikacja)
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk będzie atutem
– prawi jazdy kat.B
– możliwość przyjazdu własnym autem

Oferujemy:
– pracę za granicą na dobrym warunkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– pomagamy w sprawach formalnych aby jak najszybciej rozpocząć pracę
– proponujemy najkorzystniejsze oferty mieszkaniowe
– w przypadku przyjazdu samochodem zwracamy koszty eksploatacyjne

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać w formie CV na maila: markus.sandhem@home.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-sprzataniu-mieszkan-od-zaraz-bergen-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 65154ee27775aa3a

Linki sponsorowane