5400 NOK/mc

Oferta pracy w Norwegii dla opiekunki dziecięcej Oslo od kwietnia 2015

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2015 15:53

Rodzina z Oslo szuka opiekunki do trójki dzieci. Praca w Norwegii dla kobiety już od kwietnia 2015 w formie wyjazdu au-pair. Od kandydatek oczekujemy doświadczenia i znajomości języka.

Stanowisko: Opiekunka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc
Start: od kwietnia

Zadania:
– opieka nad 3 dzieci, które są w wieku: rok, 3 i 4 lata
– pomoc przy domowych obowiązkach
– pomaganie dzieciom w odrabianiu lekcji
– dbanie o to aby były umyte i najedzone
– prowadzenie zabaw, spacery
– oraz inne prace związane z opieką

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– norweski będzie dodatkowym atutem
– tylko kandydatki doświadczone
– chęć wyjazdu za pracą już w kwietniu
– najlepiej wolne panie nieposiadające żadnych zobowiązań
– bez nałogów
– dobre zdrowie
– energiczność, pomysłowość
– osoba empatyczna
– umiejętność rozmawiania z dziećmi

Oferujemy:
– podpisanie kontraktu
– bardzo dobre warunki zatrudnienia
– rodzina zapewnia opiekunce pokój (bez dodatkowych opłat)
– wyżywienie
– ubezpieczenie
– darmowy transport do Norwegii i powrót do Polski
– kursy języka norweskiego (częściowo opłacony)
– zatrudnienie na rok czasu

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-kwietnia-2015-w-oslo-dla-opiekunki-dzieciecej-au-pair/

ID ogłoszenia: 39754b9aaa3e8c35