186,80 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii dla par od zaraz pakowanie sera bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 18:06

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla par. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 186,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • praca przy produkcji sera;
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie krojonego sera.

Wymagania:

  • dokładne, sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary;
  • szkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z zadaniami;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • odzież pracowniczą;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • pracę od  zaraz;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-sera-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 68263c96bb1842b9