do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii dla Polaków – fryzjer w Kristiansand 2015

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2015 02:52

Kierownik salonu fryzjerskiego z Kristiansand szuka Polaków do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla fryzjera z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Fryzjer
Lokalizacja: Norwegia, Kristiansand
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– doradzanie wyboru odpowiedniej fryzury
– mycie, masaż głowy
– odpowiednie ostrzyżenie i wymodelowanie włosów
– farbowanie, rozjaśnianie itp.

Wymagania:
– umiejętność zastosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– posiadanie portfolio będzie dodatkowym atutem
– dokładność, precyzja
– umiejętność słuchania
– otwartość, kontaktowość
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– chęć do rozpoczęcia nauki norweskiego
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dbanie o porządek na stanowisku

Oferujemy:
– pracę z Polakami
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– samodzielne stanowisko do pracy
– legalną umowę na norweskich zasadach
– niezbędne narzędzia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: kamila.vennesla@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zatrudnimy-do-pracy-w-norwegii-fryzjera-z-jezykiem-angielskim-kristiansand/

ID ogłoszenia: 59554b57f8406932