165 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii dla Polaków na magazynie bez języka Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 00:10

Magazyn z Oslo poszukuje magazynierów do pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków na magazynie. Oferta aktualna od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie obsługiwać skaner ręczny
– porządkowanie swojego stanowiska po zakończonej zmianie
– zbieranie zamówień oraz ich pakowanie
– dbanie o to, aby przesyłki zostały dobrze nadane

Wymagania:
– szybkość, energiczność, dokładność
– porozumiewanie się w języku angielskim
– szukamy pracowników odpowiedzialnych, zaangażowanych
– zdolność do pracy zmianowej
– należy szybko przyswajać nową wiedzę
– łatwość w obsługiwaniu urządzeń elektronicznych
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisani umowy

Oferujemy:
– 6 miesięczny okres zatrudnienia
– zdobycie nowego doświadczenia
– dobre stawki godzinowe
– wsparcie polskiego koordynatora
– dobrze płatną pracę
– brak ukrytych kosztów podczas procesu rekrutacyjnego
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z pierwszej wypłaty)

Aplikacja:
Należy wysyłać zgłoszenia na adres mailowy: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 41/2015.

Źródło:

ID ogłoszenia: 6215681bc59e311f

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii dla Polaków na magazynie bez języka Oslo od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa ofertom pracowalem w podobnej firmie dominik nr 789257883

  2. Witam kamil 26 lat jestem b.zainteresowany ofertą pracy mam doświadczenie 5 letnie na magazynie, posiadam uprawnienia na wózki widłowe I zwyzkowe. Spełniam wszystkie wymagania które zostały przedstawione. Mój nr tel 512048584

  3. Jestem zainteresowany dobra znajomosc j. angielskiego szybko sie ucze
    moj numer 93971199