170 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla glazurnika bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 22:51

Aktualnie szukamy glazurników do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Oslo na budowie przy kładzeniu kafelków. Zatrudnienie dla 2 osób znających język angielski.

Stanowisko: glazurnik
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 170 NOK/h brutto
Liczba pracowników: 2

Zadania:
Należy odpowiedni przygotować podłoże, a następnie ułożyć kafelki według ustalonego wzoru. Inne zadania to drobne prace wykończeniowe.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– chętnie zatrudniamy osoby pracujące wcześniej w krajach skandynawskich
– doświadczenie w zawodzie (3 lata)
– dokładne i staranne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– sumienność, elastyczność
– złota rączka

Oferujemy:
– bardzo dobre stawki godzinowe wypłacane zawsze na czas
– wolne dwa stanowiska
– miejsce do spania z czynszem opłacanym przez pracownika w wysokości 5000 NOK miesięcznie
– wpieramy w pierwszych dniach
– zapoznanie z pracownikami
– najlepszym pracownikom zaoferujemy stałą współpracę

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przesyłają Państwo w formie CV wraz z odpowiednią klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: biuro@jobzone.pl z tematem: IMIĘ I NAZWISKO, KAFELKARZ.

Źródło:

ID ogłoszenia: 79656b7b63892ee1

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii na budowie dla glazurnika bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą, od 5 lat mieszkam w Drammen,mam wieloletnie doświadczenie w budowlance, niestety od końca 2015 roku nie pracuję.
    Proszę o kontakt.
    Piotr

  2. Krzysztof na 19 lutego 2016 @ 09:45

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Proszę o odpowiedz czy nadal aktualne.

  3. Damian Synowczyk na 6 czerwca 2016 @ 14:20

    witam poszukuje pracy
    mam duże doświadczenie w remontach żadnej pracy się nie boje

    Damian Synowczyk