do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla malarza-tapeciarza bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2015 17:11

Firma budowlana z Bergen szuka od zaraz malarzy-tapeciarzy do pracy w Norwegii. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Pracownicy muszą posiadać doświadczenie oraz znać język obcy (angielski bądź norweski).

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik przygotowuje sobie podłoże, a następnie przechodzi do czynności nakładania farby bądź tapety na ściany.

Wymagania:
– doświadczeniem w wymiarze minimum 5 lat
– wcześniejsze zatrudnienie w państwach skandynawskich będzie atutem
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– znajomość najnowszych technik budowlanych
– angielski bądź norweski na dobrym poziomie
– posiadanie referencji będzie atutem

Oferujemy:
– korzystne warunki umowy
– wsparcie polskich opiekunów
– norweskie zasady zatrudnienia
– pracownicy otrzymują ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– dodatki do urlopów
– pomagamy przy dopełnieniu niezbędnych formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-maler/bergen-oslo-stavanger-norwegia/12097182

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-norwegia-praca-w-budownictwie-dla-malarza-tapeciarza-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1935602ba82ac63e