10-15 tyś. NOK/mc brutto

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla murarza Arendal z j. angielskim

  • Miasto lub region: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:21

Dam pracę w Norwegii na budowie dla murarza. Zatrudnienie w Arendal przy murowaniu dla osób bez znajomości języka norweskiego, ale z doświadczeniem. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: murarz
Lokalizacja: Norwegia, Arendal, Grimstad
Wynagrodzenie: 10-15 tyś. NOK/mc brutto
Start: sierpień

Zadania:
– przygotowanie zapraw murarskich
– odczytywanie rysunków technicznych
– wykonywanie murów różnego rodzaju
– tynkowanie i szalowanie
– inne pracę związane z murowaniem na budowie

Wymagania:
– zatrudniamy kandydatów do 40 roku życia
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dodatkowe prawko z kat.C będzie atutem
– stanowisko skierowane jest dla doświadczonych murarzy
– samodzielne wykonywanie zadań
– obowiązkowość, punktualność, precyzja
– znajomość najnowszych technik budowlanych będzie atutem
– dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– ciągłe zlecenia
– jasne warunki pracy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na maila: japsz@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-murarza-w-budownictwie-arendal/

ID ogłoszenia: 50755a5a0b21bae1