10000-15000 zł/mc brutto

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla murarza bez znajomości języka Arendal

  • Miasto lub region: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 marca 2015 04:08

Firma budowlana z Arendal szuka pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy murowaniu i tynkowaniu. Oferta dla murarza bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Norwegia, Arendal
Wynagrodzenie: 10000-15000 zł/mc brutto

Zadania:
Typowe prace murarskie odbywające się na budowie. Do innych zadań zatrudnionego będzie tynkowanie powierzchni praz układane płytek i kostki brukowej.

Wymagania:
– angielski w szczególności słownictwo budowlane (na poziomie dobrym)
– samodzielność, precyzja,
– złota rączka
– dla osób do 40 roku życia
– bez nałogów alkoholowych i tytoniowych
– zdolność naprawiania drobnych usterek w samochodzie
– prawo jazdy kat. B jest konieczne natomiast kat.C będzie mile widziana
– umiejętność porozumiewania się z ludźmi
– jasne przekazywanie myśli

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę
– bardzo dobre wynagrodzenie za pracę
– nie potrzeba znać języka norweskiego aby aplikować na stanowisko
– podpisanie kontraktu na warunkach norweskich

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: japsz@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-praca-w-norwegii-jako-murarz-w-arendal-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 93355104d0702d7a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na budowie dla murarza bez znajomości języka Arendal”

  1. witam. Chetnie przyjme ta oferte pracy. Ukonczyłem szkołe budowlana o kierunku murarz- tynkarz, mam doswiadczenie w tym zawodzie. prosze o kontakt nr 667 688 728