od 85 zł/h

Oferta pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 03:39

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków przy remontach o wykończeniach jako pracownik budowlany. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Zarobki: od 85 zł za godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Różnego rodzaju prace budowlane o charakterze remontowo-budowlanym. Pracodawca zlecać będzie zadania polegające na układaniu płytek, szpachlowaniu, malowaniu a także układaniu pogłów winylowych.

Wymagania:

  • udokumentowane, przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy budowlańca
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w Norwegii lub innych krajach Skandynawskich
  • dokładność, przykładanie się do powierzonych prac

Oferujemy:

  • bezpłatny udział w procesie aplikacji
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów
  • wsparcie na miejscu
  • umowę bezpośrednio z norweskim pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
info@euro-job.pl

Dla zainteresowanych udostępniamy również kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: 0048 32 257 87 37

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 1656cbbd960230e

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach”

  1. krzysztof grabinski na 9 maja 2016 @ 17:41

    szukam pracy od czerwca na dłużej tel.694 066 014

  2. Rafał Żurak na 5 sierpnia 2017 @ 11:10

    Szukam pracy od połowy września. Mam ukończony 2 z 3 poziomów budowlane w Anglii i mam aktualnie około 3 lat pracy i oczywiście znam język angielski