166.40 - 198 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach Oslo bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2014 03:14

Praca w Norwegii bez znajomości języka. Oferta z Oslo w budownictwie dla pracowników fizycznych przy remontach i wykończeniach mieszkań i domów. Pracodawca wymaga doświadczenia od pracownika.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: od 166.40 do 198 NOK/h brutto

Zadania:
Zajmowanie się wykończeniem wnętrz mieszkań gdzie pracownik będzie musiał zając się: tynkowaniem, stawianiem ścianek działowych, malowaniem, układaniem kafelków oraz innych pracach remontowych.

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia w budownictwie przy wykończeniach
– osoba energiczna, zaangażowana w swoją pracę
– posiadanie własnych narzędzi będzie dodatkowym atutem jak również przyjazd samochodem
– możliwość i chęć założenia działalności gospodarczej
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– dobre warunki płacowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– pomagamy podczas wypełniania dokumentów
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-budowlanka-przy-wykonczeniach-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 2365445998a4b1da

12 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach Oslo bez języka”

  1. pilotseweryn@onet.pl na 14 listopada 2014 @ 10:03

    605894033 witam był bym zainteresowany

  2. pilotseweryn@onet.pl na 14 listopada 2014 @ 10:05

    605894033 witam był bym zainteresowany wykończenia wnetrz bdb..łazienki

  3. Piotr Górecki na 17 listopada 2014 @ 23:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą – doświadczenie w pracy na terenie Szwecji glazurnictwo, remonty.

  4. jestem zainteresowany ofertą pracy przy wykończeniach wnętrz,we wrześniu wróciłem z Norwegi gdzie zaliczyłem kilka robót wykończeniowych,malowanie, tynkowanie,gipsowanie w Norwegi nie kładłem tylko płytek poza tym wszystkie prace mam 53 lata i trochę doświadczenia zawodowego aktualnie zawieszona firma w Polsce pracujemy z kolegą ma zarejestrowaną firmę w Norwegi, możliwy przyjazd samochodem z podstawowymi narzędziami,kolega 32 lata język angielski ja się uczę jesteśmy bez nałogów.

  5. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 16:54

    Witam ,jestem zainteresowany pracą. 4 letnie doswiadczenie przy wykonczeniach wnetrz jak i na zewnątrz, glazura ,malarz ,tynkarz itd wszystko na ręke.Prosze o kontakt email :dawid.s@spoko.pl lub tel:+4748672683.
    Pozdrawiam

  6. Witam serdecznie wraz z kolegą byli byśmy zainteresowani tą pracą posiadamy doświadczenie w pracach remontowych jak i dekarstwie posiadamy wiele własnego sprzętu jak i prawo jazdy możemy również założyć działalność gospodarczą tel +48 790-860-668 pozdrawiam Tomasz

  7. witam jestem bardzo zainteresowany 535 091 808

  8. pracuje jako sneker .tomrer we floro hcialbym sie przeniesc do oslo 7 lat praktyki w norwegi

  9. 7 lat praktyki w norwegi jako sneker.tomrer pracuje we floro chcialbym sie przeniesc do oslo jak to morzliwe

  10. mariusz grochowski tel 45070310 mogie od zaraz

  11. Witam posiadam własną firmę remontowo-budowlana i jestem zainteresowany oferta. Mam doświadczenie w murowaniu tynkowaniu ocieplaniach elewacji oraz w wykonczeniach stawianie ścianek sufity podwieszane zabudowy szpachlowanie malowanie układanie podłóg itp mój nr 721 486 660

  12. Witam jestem zainteresowany tą pracą. Posiadam własną firmę remontowo-budowlaną w której mam doświadczenie 18 letnie w zakresie wykonywania wykończeń oraz remonty prac budowlanych z udokumentowanymi kursami oraz wykształceniem w branży budowlanej mój nr 729 426 438