158 NOK brutto

Oferta pracy w Norwegii na magazynie bez języka – zbieranie zamówień Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2014 04:03

Magazyn firmy wysyłkowej z Bergen poszukuje magazynierów bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień, kompletowaniu oraz pakowaniu paczek dla klientów do wysyłki.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 158 NOK brutto
Liczba miejsc: 2
Start: od października

Zadania:
– zbieranie towaru na magazynie na podstawie wydruku zamówienia klienta
– po skompletowaniu całego zamówienia zadaniem będzie zapakowanie przesyłki oraz naklejenie kodów adresowych
– wprowadzenia aktualnych stanów magazynowych do systemu
– rozładunek i załadunek dostaw towaru

Wymagania:
– nie wymagany język norweski, natomiast koniczna komunikacja w języku angielskim
– doświadczenie na magazynie co najmniej roczne
– gotowość do stałego zatrudnienia w Norwegii
– chęć do pracy na zmiany nocne i wieczorne
– poszukujemy osoby która będzie gotowa do podjęcia nauki języka norweskiego

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie oddalone zaledwie o 500m od magazynu
– pierwsza umowa próbna na 2 miesiące, potem stała
– pomagamy z wszystkimi niezbędnymi formalnościami

Zgłoszenia z dopiskiem “magazynier Bergen” prosimy wysyłać na podany poniżej adres:

ogłoszenie @ wygasło

ID ogłoszenia: 816542224432bc99