164 NOK za godz. brutto

Bez języka oferta pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2015 03:37

Hurtowania odzieży ze Stavanger szuka od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz ich pakowaniu. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 164 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz
Umowa: na 3 miesiące

Zadania:
– zakładanie na każdą sztukę odzieży klipsów antykradzieżowych
– pakowanie ubrań
– układanie paczek w kartonach i przygotowywanie ich do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych
– współpracowanie z kurierami

Wymagania:
– należy porozumiewać się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– praca dla osób odpowiedzialnych
– niekaralność potwierdzona odpowiednim dokumentem
– wyjazd od zaraz i pozostanie w Norwegii na 3 miesiące
– sprawne dłonie
– zaradność, odpowiedzialność
– samodzielne wykonywanie zadań
– wyrobienie norm dziennych
– szybkość, zwinność

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na okres 3 miesięcy
– pomoc polskiego koordynatora
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– w tygodniu zapewniamy wyrobienie do 40 godzin pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV w języku angielskim wysłanego na maila:

norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia odzieży-magazyn 10/15

Źródło:

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 976563d588022228

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym od zaraz Stavanger”

  1. Witam serdecznie .Jestem zainteresowana wasza oferta pracy od zaraz .Pozdrawiam