138,60 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii Oslo bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:22

Poszukiwani 4 kandydaci do pracy w Norwegii na magazynie z kosmetykami w Oslo przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie dla magazyniera bez znajomości języka norweskiego. Oferta z zakwaterowaniem darmowym .

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 138,60 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 4
Start: od zaraz

Zadania:
– rozpakowywanie nowego towaru
– zrywanie z perfum folii i pakowanie w nowe opakowania
– etykietowanie produktów

Wymagania:
– możliwość pozostania w Norwegii na 2 miesiące
– wyjazd od zaraz
– sprawne dłonie
– szybkie wykonywanie zadań
– wyrobienie norm dziennych
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest wymagana
– norweski będzie mile widziany, ale nie jest konieczny
– przyjazd samochodem pomoże pracownikowi przemieścić się z miejsca zamieszkania do pracy
– posiadanie referencji będzie sprzyjało podczas procesu aplikacyjnego
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc w razie pytań
– zapoznanie z regulaminem firmy
– darmowe zakwaterowanie oddalone od zakładu pracy na około 8 km
– wypłata zaliczki po tygodniu od rozpoczęcia pracy
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– oferujemy przetłumaczenie dokumentów (płatne 300 NOK potrącone z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 14/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 98355a5990baf402

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii Oslo bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami”

  1. Pilnie szukam pracy na 15 lipca 2015 @ 10:41

    Pilnie szukam pracy od zaraz na 2 m-c .Posiadam doswiadczenia na produkcji
    Moj tel.+48572645784

  2. Witam obecnie mieszkam w norwegii a dokladnie w oppland bez chwili wachania podjelabym kazde miejsce zamieszania tam gdzie tylko bedzie praca, pilnie poszukuje pracy , mam 26 lat żaden pracy się nie boje przez dłuższy czas pracowalam na farmie truskawek. Proszę o kontakt pozdrawiam Justyna

  3. praca !!!! na 27 lipca 2015 @ 16:16

    witam .’
    dwie osoby poszukują pracy i sa zainteresowane powyższą ofertą.
    Pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy.
    Proszę o kontakt!

  4. Asia Łukasz na 27 lipca 2015 @ 16:22

    Witam.
    Dwie osoby są zainteresowane
    powyższą ofertą (magazyn z
    kosmetykami).
    Pozdrawiam